Wiemy jak cenne jest bezpieczeństwo

Co dwie sekundy ktoś kupuje rozwiązania fischer. Co dwie sekundy ktoś powierza nam swoje bezpieczeństwo. Specjaliści na całym świecie sięgają po produkty fischer, ponieważ gwarantują bezpieczeństwo i pewność. Poznaj  profesjonalne rozwiązania fischer oraz dowiedz się więcej na temat Gwarancji bezpieczeństwa fischer.

Od ponad 60 lat fischer stawia na innowacyjne oraz bezpieczne rozwiązania. Przez cały ten czas nasi inżynierowie w działach rozwoju w siedzibie firmy w Waldahtal opracowują rozwiązania, które sprostają tym wymogom.

Dlatego teraz, pragniemy podziękować naszym klientom: wykonawcom za zaufanie jakie okazali nam używając rozwiązań fischer w najbardziej prestiżowych inwestycjach na całym świecie, partnerom – za sprzedaż i rekomendację produktów z rybką, a klientom majsterkowiczom  – za pewność z jaką sięgają po nasze produkty, myśląc o mocowaniach dla domu.

Wszyscy oni, każdego dnia powierzają bezpieczeństwo swoje oraz swoich najbliższych mocowaniom fischer.  Dziękujemy!

Gwarancja bezpieczeństwa

Powyższe wartości symbolizuje logo, które wybraliśmy dla tej kampanii. Proste, czytelne oraz pełne symboliki: odzwierciedla nasze wartości. Czyli wsparcie klienta w każdej możliwej dziedzinie: od innowacyjnego i bezpiecznego  produktu, przez wsparcie serwisowe i techniczne, po specjalistyczną wiedzę udostępnianą naszym klientom w formie szkoleń, oprogramowań oraz konferencji.

Dopełnieniem kampanii są określone działania oraz promocje, które pozwolą nam na lepszy dialog z klientem. Dowiedz się jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie: kanał trade, kanał inwestycje, kanał DIY.

Polub  naFacebooku i bądź na bieżąco!