XV Targi PSB - Kielce

Targi Grupy Polskie Składy Budowlane to jedyne w kraju spotkanie organizowane dla partnerów sieci PSB: składów, placówek Profi, sklepów Mrówka i dostawców grupy. Wystawa co roku przyciąga do Targów Kielce największych producentów branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej

W 2016 roku w wydarzeniu w Targach Kielce uczestniczyło 321 partnerów - dostawców, ponad 370 placówek kupieckich (tworzących Grupę PSB składów, placówek PSB-Profi oraz sklepów PSB-Mrówka). Nad targowymi kontraktami pracowało łącznie niemal 4350 osób. W trakcie tych dwudniowych targów zawarto 13 000 kontraktów na kwotę 310 mln zł.

Już po raz kolejny mieliśmy okazję zaprezentować naszą ofertę klientom i udziałowcom sieci. W tym roku uczestnicy targów mieli szansę zapoznać się z zapowiedziami premier produktowych: nowej rodziny DUO. Kołek DUOPower oraz DUOTec zdominowały wizualną stronę spotkania.

Nie zabrakło akcentów typowo sprzedażowych takich jak nowa oferta POS. Odwiedzjący mogli zobaczyć propozycję zupełnie nowego zatowarowania produktowego fischer. Program obejmujący nowy zunifikowany dobór produktów, dobranych zgodnie z preferencjami klientów DIY; prostą i czytelną nawigację po regale dla klienta B2C. Oferta jest jednakowa dla wszystkich klientów - co jest dodatkowym atutem dla odbiorcy: w każdym punkcie znajdzie wybrany produkt dokładnie w tym samy miejscu. Nowa oferta POS cieszyła się sporym zainteresowaniem – także już w krótce w wybranych punktach Grupy PSB będzie możliwe zapoznanie się z nią na żywo.

Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za zainteresowanie oraz zapraszamy nie tylko na przyszłoroczne targi ale bezpośrednio – przez cały rok!