fischer - niepokonani w technice zamocowań

Znany niemiecki serwis informacyjno-budowlany ibau, przepytał grupę ponad 3 tys. firm wykonawczych z Niemiec,  kto ich zdaniem jest wiodącym producentem w branży budowlanej. Marka fischer pojawiła się w większości wypowiedzi zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce, w kategorii „technika zamocowań”, wyprzedzając konkurencję i zdobywając tym samym, po raz pierwszy w historii, nagrodę "Stein im Brett".


"To było najdokładniejsze i najobszerniejsze badanie dotyczące  niemieckiego rynku fach-handlu" powiedział Sven Hohmann, Dyrektor Zarządzający ibau. W badaniu przeprowadzonym w ubiegłym roku i wspieranym przez "Helden am Bau" ("Bohaterowie w budownictwie"), znalazły się wybrane firmy posegregowane w wybranych kategoriach. Specjaliści oceniali producentów pod względem jakości, ceny i łatwości zastosowania produktu. Deklarowali również, czy polecili by dane rozwiązanie czy też nie.


Systemy mocowania fischer otrzymały najwyższe noty, pozostawiając konkurencję bez szans. Łatwość zastosowania produktów została szczególnie doceniona, jako cecha znacznie ułatwiająca fachowcom codzienną pracę. Był to jeden z najczęściej podawanych powodów, dla których mocowania ze Schwarzwaldu są rekomendowane.

Zdobywając nagrodę "Stein im Brett", fischer po raz kolejny pokazał konsekwencję w realizowaniu swojej filozofii. Przez wiele lat, właściciel firmy prof. Klaus Fischer powtarzał, iż "chcemy być najlepsi w branży". Wynikiem tego są ciągłe starania firmy, rozmowy z fachowcami, profesjonalistami oraz pozostałymi klientami, by móc nieustannie doskonalić i rozwijać oferowana rozwiązania.

"Ci, którzy codziennie pracują z naszymi produktami i którzy opracowują z nami rozwiązania na budowach, są ostatecznie jedynymi, którzy mogą właściwie ocenić jakość i obsługę firmy" - podsumowuje Ralf Häfele, Dyrektor Zarządzający fischer Germany Sales GmbH. Odebrał on nagrodę wraz z Wolfgangiem Pottem, szefem komunikacji korporacyjnej, w siedzibie firmy fischer w Waldachtal. Nagrodę wręczył Rüdiger Koch, Head of Key Account at ibau oraz Martin Mürb Key Account Consultant w ibau.

Ibau to instytucja działająca na niemieckim rynku budowlano informacyjnym od 1957 roku. Specjalizuje się w pozyskiwaniu i przetwarzaniu danych dotyczących rynku budowlanego. Oferuje różnorodne informacje i kontakty w branży tak dla klientów jak i producentów. "Nagroda Stein im Brett" jest Oscarem branży budowlanej. Więcej o instytucie można znaleźć tutaj: https://www.ibau.de