Kanał DIY

Kanał DIY, zajmuje się współpracą oraz dopasowaniem oferty fischer dla hipermarketów budowlanych w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Ci nasze rozwiązania w szerokiej ofercie, dostępne w najlepszych sieciach DIY.

Fachowo dopasowane do Twoich potrzeb

Tymi słowami pragniemy opisać nasze podejście do współpracy z Klientami w kanale DIY. Co oznacza precyzyjne dopasowanie oferty produktów marki fischer do potrzeb tego rynku. Idą za tym: szeroka oferta mocowań najwyższej jakości, opisana w jasny i czytelny sposób, wyeksponowana i podzielona wg specjalnie opracowanej kolorystyki, która ma ułatwić wybór właściwego mocowania. Dodatkowym wsparciem merytorycznym pozostają: intuicyjna aplikacja oraz liczne video tutoriale.

Video tutoriale

Specjalnie przygotowane animacje instruktażowe, pokazują w prosty sposób praktyczne zastosowanie naszych rozwiązań, przebieg montażu oraz końcowy efekt. Te kilkuminutowe filmiki pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę, by móc osiągnąć najlepszy efekt! Znajdziesz je klikając w Praktyczne porady.

Aplikacja Wirtualny Dom

Jeśli zastanawiasz się jaki typ mocowania wybrać, gdy mocujesz półkę, szafkę kuchenną czy oświetlenie, jasnej i szybkiej odpowiedzi dostarczy Ci aplikacja Wirtualny dom. Program pozwala na wybór mocowania w zależności od jego przeznaczenia, pomieszczenia czy podłoża, wskazując precyzyjnie dobrane rozwiązanie.

System kolorystyczny fischer

Kompozycja oznaczeń kolorystycznych na opakowaniach, dostarcza jasną informację, jakie produkty będą dla Ciebie najkorzystniejsze – już w momencie zakupu , na hali sprzedażowej. Systemem są objęte wszystkie opakowania fischer, co gwarantuje łatwą nawigację niezależnie od miejsca zakupu.

Praktyczne porady

Poznaj tajniki szybkiego i bezpiecznego mocowania!

Dowiedz się więcej

Wyszukiwarka mocowań

Dowiedz się więcej na temat produktów w zakresie DIY.

Znajdź mocowanie

System kolorystyczny

Nowa kolorystyka opakowań to łatwe dopasowanie poszukiwanych produktów.

Dowiedz się więcej

Asortyment

Zapoznaj się z zakresem produktów jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dowiedz się więcej