Dla prasy

11.09.2019
Chiński oddział fischer został wybrany jako dostawca systemów mocujących przy budowie nowego centrum badań i rozwoju (R&D) chińskiego giganta technologicz-nego Huawei. Spółka fischer Chiny, należąca do Grupy fischer ma dostarczyć 1,65 miliona zamocowań dla tego imponującego przedsięwzięcia budowlanego w Suzhou (Chiny).
02.08.2019
fischer widzie prym wśród firm innowacyjnych sektora MŚP W Niemczech. Konsekwentne realizowanie tej polityki, zaowocowało przyznaniem tytułu „Top 100”. To najważniejsza nagroda dla innowacyjnych MŚP w Niemczech. fischer uplasował się przede wszystkim w pierwszej 100 ze względu na doskonałą ocenę w kategoriach „Dojrzały Management sprzyjający innowacjom”, „klimat przyjazny innowacjom” i „innowacje zakończone sukcesem”.
31.07.2019
Wentylowana fasada nowego budynku administracyjnego „Cedar” w Kastav, w Chorwacji ma wygląd gigantycznej układanki 3D. Trawertynowe płyty użyte do pokrycia każdej z pięciu powierzchni elewacji oraz dachu, należało odpowiednio przyciąć, osadzić i przymocować. Systemy bezpieczeństwa BWM Fassadensysteme GmbH zostały wykorzystane do bezpiecznego montażu płyt z kamienia naturalnego. Spółka BWM jest częścią Grupy fischer.
22.07.2019
Nowa, rekordowa inwestycja właśnie została oddana do użytku. Najdłuższy most świata, a także najdłuższe na świecie przejście morskie i największy projekt infrastruktury realizowany obecnie na wodzie, powstał w Chinach a inauguracja miała miejsce w październiku 2018, po dziewięciu latach budowy. Projekt stulecia obejmuje deltę Rzeki Perłowej, łącząc na odcinku 55km Specjalny Region Administracyjny Hongkongu i Makau z prowincją Guangdong (miasto Zhuhai) na kontynencie. Chemiczne i mechaniczne systemy mocujące firmy fischer zapewniły bezpieczne mocowanie budynkom portu Zhuhai.
25.06.2019
Dwa miesiące po wielkim pożarze w paryskiej katedrze Notre-Dame, zakres szkód pozostaje w pełni nieoszacowany. Prof. Klaus Fischer zobowiązał się do wsparcie odbudowy, przekazując rozwiązania i systemy zamocowań o wartości przekraczającej 20 000 EUR, oraz wspierając proces odbudowy doświadczeniem i wiedzą ekspertów fischer.
fe80::1462:2e2c:f52e:7ce6%8