Dla prasy

22.07.2019
Projekt stulecia obejmuje deltę Rzeki Perłowej, łącząc na odcinku 55km Specjalny Region Administracyjny Hongkongu i Makau z prowincją Guangdong (miasto Zhuhai) na kontynencie. Chemiczne i mechaniczne systemy mocujące firmy fischer zapewniły bezpieczne mocowanie budynkom portu Zhuhai.
25.06.2019
Dwa miesiące po wielkim pożarze w paryskiej katedrze Notre-Dame, zakres szkód pozostaje w pełni nieoszacowany. Prof. Klaus Fischer zobowiązał się do wsparcie odbudowy, przekazując rozwiązania i systemy zamocowań o wartości przekraczającej 20 000 EUR, oraz wspierając proces odbudowy doświadczeniem i wiedzą ekspertów fischer.
24.06.2019
Około 100 przedstawicieli międzynarodowego przemysłu DIY i ogrodniczego, z ponad 50 krajów zgromadziło się w stolicy Irlandii, Dublinie na VII Światowym Szczycie DIY. Szczyt odbył się w dniach 5 - 7 czerwca. Tematem spotkania był „Ewolucja sektora DIY: Stwórzmy przyszłość razem”. Grupa fischer, jako platynowy sponsor zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania.
03.06.2019
Lider rynku zamocowań, marka fischer rozszerza swoją świetnie przyjętą rodzinę produktów DUO-Line poprzez debiut zamocowania nowej generacji: kołka samowiercącego do płyt gipsowo-kartonowych DUOBLADE. Umożliwia on szybki i łatwy montaż w płytach gipsowo-kartonowych, płytach pilśniowych i lekkiej płycie cementowej współpracując z wkrętami tradycyjnymi, hakami i śrubami oczkowymi.
03.06.2019
Samonawiercający DUO-Blade jest trzecim mocowaniem z linii dwukomponentowych rozwiązań fischer. Oprócz wysokiej funkcjonalności uwagę zwrócono również na jego niebanalną i innowacyjną budowę. Już w kilka miesięcy po premierze zdobył międzynarodową nagrodę w prestiżowym konkursie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Product Design Award.
fe80::1462:2e2c:f52e:7ce6%8