Dla prasy

01.03.2020
Co łączy dno Morza Północnego, świątynię Ateny na Akropolu oraz najdłuższy na świecie tunel kolejowy Brenner Base? Wszystkie te miejsca stanowią ekstremalny obszar w zakresie montażu czy renowacji. To jednak nie jedyny wspólny mianownik: rozwiązania fischer zadbały o bezpieczeństwo zamocowań każdej z tych inwestycji. Gdzie konkurencja nie może, tam fischera pośle?
24.02.2020
Pomimo wszelkich środków ostrożności nie można oszacować ryzyka dla zdrowia odwiedzających targi, a także nie można wykluczyć ryzyka zarażenia wirusem.
05.02.2020
Sprawdź nowe ceny na produkty z grupy systemów instalacyjnych fischer i skorzystaj limitowanej promocji. Dokonaj zamówienia na systemy instalacyjne (FLS, FUS, FMS) w okresie od 5 lutego do 29 marca i odbierz dodatkowo nagrodę: czarną bluzę polarową z suwakiem lub szlifierkę METABO Wev-850-125. O szczegóły promocji zapytaj przedstawiciela fischer Polska.
03.02.2020
Innowacyjna linia zamocowań, które w unikalny sposób łączą: bezpieczeństwo, wytrzymałość oraz komfort pracy w krótkim czasie, zyskała zaufanie nie tylko profesjonalistów ale i majsterkowiczów. Jaki jest sekret czerwono – szarych kołków fischer?
22.01.2020
Odświeżone oprogramowanie fischer wspiera klientów już na etapu planowania i montażu wstępnego, aż po etap instalacji. Inżynierowie fischer opracowali realne rozwiązanie wspierające dla planistów i wykonawców na całym świecie, we wszystkich fazach projektów HVAC. Zakres usług obejmuje praktyczne, cyfrowe narzędzia do wybierania i projektowania systemów instalacyjnych oraz montażowych, a także specjalistyczne szkolenia.
fe80::24ea:186f:f52e:7cbf%5