Mocne wsparcie dla Centrum Badań i Rozwoju Huawei

fischer Chiny dostarczyło 1,65 miliona zamocowań!

Chiński oddział fischer został wybrany jako dostawca systemów mocujących przy budowie nowego centrum badań i rozwoju (R&D) chińskiego giganta technologicz-nego Huawei. Spółka fischer Chiny, należąca do Grupy fischer ma dostarczyć 1,65 miliona zamocowań dla tego imponującego przedsięwzięcia budowlanego w Suzhou (Chiny).

Chiński potentat technologiczny Huawei stawia na działalność badawczo-rozwojową, przez co zainwestował w budowę nowej siedziby, która pozwoli na dalszy rozwój marki.

Powstająca w „chińskiej Dolinie Krzemowej“ inwestycja, usytuowana jest ok. 160 km na zachód od Szanghaju, na wyspie Sangtian (Suzhou).

W ramach przedsięwzięcia powstanie 14 budynków o powierzchni 432 501 m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi 759,829 m2. Centrum danych wynosi 70 000 m². Kompleks badawczo-rozwojowy będzie obejmował biura, lokale mieszkalne dla pracowników oraz obiekty socjalne i usługowe. Po oddaniu do użytku pomieści nawet 10 000 osób, stwarzając komfortowe warunki do pracy i życia.

 

Do realizacji projektu, użyto 1,4 miliona sztuk kotew stalowych fischer ZYKON FZP II A4 M8 oraz 200 000 sztuk ZYKON fischer FZA 12x40 M8 / 15 N A4, do zamocowania kamiennych płyt elewacyjnych, podczas gdy rama wspierająca ścianę osłonową została zamocowana przy użyciu 50 000 sztuk ampułek żywicznych  RM II. Projekt zewnętrznych elewacji był inspirowany klasyczną architekturą europejską.

 

Spółka fischer Chiny została założona przez Grupę fischer w 1996 roku. Od wielu lat spółka, mająca również fabrykę zamocowań w Taicang (Chiny), z powodzeniem angażuje się w różne projekty infrastrukturalne, takie jak budowa i utrzymanie linii kolejowych i linii metra. W międzyczasie Grupa fischer poszerzyła swoje portfolio na rynku chińskim, otwierając filie: fischer automotive (systemów samochodowych) oraz fischer consulting (doradztwa). W ubiegłym roku Grupa fischer zainaugurowała otwarcie nowego zakładu produkcji samochodów w Taicang.

 

Huawei Technologies Co., Ltd. dostarcza produkty sieciowe i rozwiązania telekomunikacyjne. Firma jest światowym liderem w branży telekomunikacyjnej dzięki szerokiej gamie produktów, w tym telefonów komórkowych, tabletów, komputerów osobistych i urządzeń domowych. Zajmuje się również badaniami i rozwojem sieci transmisyjnej, serwerów, pamięci masowej, bezpieczeństwa i innych produktów sieciowych.

Za pomocą systemów mocowania Fischer Huawei buduje nowe centrum badawczo-rozwojowe w Suzhou, chińskiej „Dolinie Krzemowej”.Zdjęcie: Huawei
Fasady budynków mają unikalne elementy dekoracyjne i są inspirowane architekturą europejską.Zdjęcie: Huawei
Kotwy ZYKON fischer FZP II A4 (powyżej) i fischer FZA A4 (poniżej) w połączeniu z żywicznymi kapsułkami fischer RM II zapewniają bezpieczne i ekonomiczne rozwiązanie dla dużych projektów.Zdjęcie: fischer
Budynki centrum badawczo-rozwojowego będą się znajdowały w 14 obiektach o łącznej powierzchni 432 501 m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi 759,829 m2.Zdjęcie: http://wtpartnership.asia/our-team-experience/huawei-rd-center-suzhou/
fe80::2c2c:371:f52e:7ce6%8