Współpracujemy z SENSE Monitoring

Łączy nas gwarancja bezpieczeństwa

Polski oddział Grupy fischer nawiązał współpracę z jednym z sześciu najlepszych startupów w Polsce – firmą SENSE Monitoring.

Trwająca od września 2017 roku współpraca firmy fischer z twórcami monitoringu konstrukcji budowlanych opiera się zarówno na kompleksowym wsparciu produktowym, jak i technicznym. W mocowaniu czułych systemów monitorujących dachów płaskich SENSE postawiło na kompleksowy system montażu fischer – SaMontec.

System SENSE Monitoring to inteligentna platforma do sprawnego zarządzania problemami dachów płaskich, takich jak przecieki i nasiąkanie izolacji, spiętrzenia wody przy zatkanych wpustach czy nadmierna warstwa śniegu. Bazuje na sieci sensorów laserowych i umożliwia dokładność pomiaru ugięcia dachu aż do 1 mm w czasie rzeczywistym. System SENSE umożliwia kontrolę kosztów utrzymania inwestycji średnio i wielkopowierzchniowych, w tym m.in. budynków handlowych, produkcyjnych, logistycznych, chłodni i mroźni czy obiektów sportowych i basenów. Intuicyjna metoda pomiarowa ugięć konstrukcji doskonale wpisuje się w ideę nowoczesnego przemysłu 4.0, która stawia na samodoskonalące się obiekty i w pełni zintegrowane sieci zarządzania. – Funkcjonalne rozwiązania wymagają profesjonalnego doboru produktów, które spełniają swoje zadania w każdych warunkach. Dlatego postawiliśmy na elastyczny i kompleksowy system montażu fischer – SaMontec. Poza wytrzymałością elementów, szczególnie ważne jest ciągłe wsparcie zespołu specjalistów Akademii fischer, którzy do każdej realizacji podchodzą kompleksowo i fachowo wspierajc nas w kwestiach bezpieczeństwa i wydajności tłumaczy Artiom Komardin, współzałożyciel SENSE Monitoring.

Dbanie o bezpieczeństwo jest szczególnie bliskie Grupie fischer – wprowadzona przez markę gwarancja bezpieczeństwa opiera się na ciągłych szkoleniach i doskonaleniu procesów przedsiębiorstwa. Niezawodny przepływ informacji, pomoc w każdych, nawet problematycznych sytuacjach, gwarantują odbiorcom bezpieczne i skuteczne korzystanie z rozwiązań producenta ze Schwarzwaldu. – Innowacyjność i bezpieczeństwo to jedne z najważniejszych wartości dla Grupy fischer. Cieszymy się, że na rynku rozwiązań technologicznych i budowlanych pojawia się coraz więcej graczy, którzy rozumieją potrzeby użytkowników i stale ulepszają swoje produkty. Te same cele i kierunki rozwoju, jak w przypadku partnerstwa z Michaelem Jungiem, sprawiły, że zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z SENSE Monitoring. Wspólnie nasze produkty zapewniają bezpieczeństwo 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku – mówi Artur Pławny, dyrektor ds. marketingu i strategii produktowej fischer Polska.

System SaMontec debiutuje na polskim rynku profesjonalnych zamocowań przemysłowych jako odpowiedź na potrzebę elastycznych i pewnych produktów, popartych fachowym doradztwem specjalistów już od samego etapu projektowania. Optymalne rozwiązanie systemowe składa się z uniwersalnych kanałów, zaczepów, elementów mocujących i konstrukcyjnych, zacisków i akcesoriów montażowych występujących w wielu wariantach, dzięki czemu nadaje się do łączenia z innymi elementami, znajdując wszechstronne zastosowania.

fe80::1462:2e2c:f52e:7ce6%8