fischer Strzegom Summer Tour za nami

Zakończyły się zawody konne fischer Strzegom Summer Tour 2018. Uczestnicy tego sportowego widowiska mogli podziwiać ponad 300 koni oraz wybitnych jeźdźców walczących na hipodromie w Morawie k. Strzegomia. Ambasador Grupy fischer, Michael Jung, stanął na najwyższym miejscu podium w jednej z czołowych dyscyplin.

W ramach konkursu została rozegrana m.in. dwunasta eliminacja Pucharu Polski WKKW, Mistrzostwa Polski WKKW seniorów oraz konkursy międzynarodowej i krajowej klasy. Wśród startujących zawodników nie zabrakło kilkukrotnego medalisty olimpijskiego i ambasadora Grupy fischer – Michaela Junga. Aktualny mistrz olimpijski zdominował tzw. konkurs dwóch długich gwiazdek. Jung na koniu Corazon uplasował się na pierwszej pozycji po udanym występie na czworoboku oraz dzięki bezbłędnie przejechanym parkurze. Druga w klasyfikacji generalnej była Tabea-Marie Meinsers, a trzecia Stephanie Böhe.

Michael Jung współpracuje nieprzerwanie z Grupą fischer od 2012 roku. Niezawodność oraz doskonałe radzenie sobie z przeszkodami to cechy przypisywane nie tylko wybitnemu sportowcowi, ale i marce fischer. Niemiecki zawodnik jest uosobieniem nowatorskiego podejścia do pracy oraz samodzielnego działania, które przynosi nie tylko indywidualne sukcesy, ale i triumf całej drużyny. Team fischer po raz kolejny był obecny na miejscu wydarzenia przez cały czas trwania zawodów. Na stoisku sponsora można było zarówno podyskutować z ekspertami o technikach mocowania, jak i poznać najnowsze produkty oraz projekty producenta w Polsce – nową wersję strony internetowej czy zaangażowanie we współpracę ze startupem SENSE Monitoring Inteligentne Dachy.

Na hipodromie w Morawie k. Strzegomia najlepsi jeźdźcy oraz amazonki w ciągu czterech dni zmierzyli się jeszcze w takich konkurencjach, jak próba ujeżdżania, bieg z przeszkodami w pełnym galopie oraz skokach z przeszkodami i cross. Fischer Strzegom Summer Tour to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w Tryon w USA we wrześniu.

Zespół fischerpolska miał okazję powitać Mistrza - Michale Junga
Michael Jung - na chwilę przed zwycięskim przejazdem
Przeszkody w kategorii crossowej - były solidnie zbudowane. Do montażu użyto wkrętów fischer
Zbliżenie na zamocowanie zabezpieczeń
Przez cały czas trwania eventu, na gości fischer, fanów Michaela oraz pozostałych sportowców a wreszcie na entuzjastów zamocowań - czekało stoisko fischer, wraz z profesjonalnym doradztwem i... pyszną kawą
Dziękujemy, że byliście tam z nami!
10.209.131.18