Rozwiązania dla majsterkowiczów

Wyszukiwarka kołków do naprawy domu

fischer oferuje odpowiednie rozwiązania w przypadku każdego typu zastosowania: jeśli zachodzi taka potrzeba ze strony klienta oddajemy do jego dyspozycji specjalne rodzaje kołków na indywidualne zamówienie - lub kołki uniwersalne przeznaczone do każdego typu ściany.

Jakie kołki wybierać do ścian pustakowych, z cegły pełnej lub płyt kartonowo-gipsowych? Jaki kołek jest odpowiedni dla mojego zastosowania? Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie takie pytania i nie znajdowałeś sposobu na uniknięcie poluzowywania się nowej szafki ściennej?

Do naszej wyszukiwarki produktów

Wyszukiwanie sprzedawcy

Znajdź najbliższego sprzedawcę fischer. Wystarczy wpisać kod pocztowy lub miejscowość!
Do punkty srzedaży

Katalog produktów online, Majsterkowicze

Dzięki specjalnym opcjom dla monterów w naszym katalogu, również zaawansowany majsterkowicz znajdzie odpowiedni dla siebie produkt fischer.
Do katalogu produktów online

Jeszcze szybsze znalezienie odpowiedniego mocowania z segmentami tematycznymi i systemem oznaczeń kolorami fischer!

Dzięki naszej przejrzystej ofercie możesz natychmiast zdecydować, czy potrzebujesz wyłącznie kołków marki fischer czy również odpowiednich śrub, elementów prowadzących, zaokrąglonych haczyków oraz odpowiedniego materiału pomocniczego. 
Ponadto, oddajemy do Twojej dyspozycji starannie przemyślany system kodowania kolorów fischer, dzięki któremu możliwe jest dokonanie natychmiastowego wyboru odpowiedniego podłoża materiału budowlanego, co w dużym stopniu ułatwia wyszukiwanie kołków odpowiednich dla twojego materiału budowlanego. 

Ponadto, na przezroczystych opakowaniach naszych produktów można znaleźć piktogramy z informacją na temat odpowiedniej maksymalnej nośności w przeliczeniu na kilogramy, a także dalsze wskazówki dotyczące mocowania.. 

Poza tym: wszelkie niezbędne informacje można znaleźć również za pomocą naszej wyszukiwarki kołków na stronie internetowej firmy fischer.

Przygotowując się do zawieszenia półki ściennej należy pamiętać, iż w celu zamocowania jej w bezpieczny i trwały sposób, konieczne jest zastosowanie odpowiednich kołków oraz śrub. 

A więc wystarczy tylko udać się do sklepu z wyrobami żelaznymi w celu nabycia odpowiednich elementów – jednak na miejscu zwykle pojawia się pytanie, które z nich są tymi właściwymi. 

Właściwy dobór kołka i śruby zależy przede wszystkim od ciężaru przedmiotu, który ma zostać zamocowany oraz materiału budowlanego, do którego planujemy zamocować dany przedmiot. 

Fisher oferuje odpowiednie rozwiązanie w przypadku każdego pożądanego systemu mocowania – w celu znalezienia właściwego rozwiązania, pomocne może się okazać przeprowadzenie na powierzchni ściany podziału segmentów tematycznych oraz skorzystanie z systemu kodowania kolorów, który oddaje Ci do dyspozycji firma fischer.

sc93-delivery-1