Rozwiązania dla projektantów, inżynierów i konstruktorów

Know-how i doświadczenie firmy fischer

fischer to zaufany partner dla projektantów, inżynierów i konstruktorów

  • fischer pomaga projektantom, inżynierom oraz konstruktorom oszczędzać czas i koszty, co ułatwia pracę na wszystkich etapach budowy.
  • W idealnej sytuacji, współpraca rozpoczyna się już w fazie wstępnej, na przykład przy określaniu rodzaju kotew, podczas wymiarowania specjalnych konstrukcji i podczas próbnego projektowania.
  • Poprzez stały kontakt z biurami projektowymi na bieżąco zapewniamy aktualne informacje o nowościach w obszarze kotwienia dla projketantów i konstruktorów.
  • Sprawdzone i przetestowane oprogramowanie fischer FIXPERIENCE jest częścią wielu działów ds. projektowania dzięki szerokiemu wachlarzowi zalet tego narzędzia.

Pomoc w przygotowaniu projektów

Niezawodne pomoce planistyczne, jak choćby oferowane przez nas oprogramowanie dla projektantów FIXPERIENCE lub elektroniczny folder planowania, wspierają Cię w Twojej pracy jako projektanta i inżyniera budowlanego, stanowiąc narzędzie bezpieczne, niezawodne I nieocenione w codziennej pracy.

Poznaj oprogramowania FIXPERIENCE

Fisher oferuje naszym klientom wsparcie w sytuacji, jeśli istniejące kotwy nie zostały zamocowane w sposób prawidłowy i profesjonalny.

  • Nawet jeśli materiał bazowy nie został zatwierdzony poprzez uzyskanie oficjalnych zezwoleń, jesteśmy w stanie znaleźć bezpieczne i niezawodne dla Ciebie rozwiązanie.
  • Nasza infolinia ekspercka zapewni Ci odpowiednie wsparcie w zakresie know-how w sytuacji, gdy problem wynika z obciążeń mechanicznych lub skutków oddziaływań sejsmicznych.
  • Również jeśli pojawi się ze strony projektantów zgłoszenie poważnego problemu dotyczącego narażenia na niekorzystne temperatury lub korozję, mogą oni polegać na wieloletnim praktycznym doświadczeniu naszych doradców.

Twoje osoby kontaktowe w sprawach technicznych

Doradztwo specjalistów infolinii
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek - Piątek 8:30 - 17:00
fe80::283b:1a2:f52e:7ce5%9