Rozwiązania dla przemysłu - Producenci OEM

Przemysł

Doradztwo, produkty i pomoc w planowaniu realizacji - wszystko od jednego dostawcy: Oto postulat biznesowy fischera w zakresie współpracy z klientami branżowymi przemysłowymi. Niezależnie od tego, czy działasz w branży motoryzacyjnej, w branży budowlanej czy inżynierii mechanicznej, w inżynierii elewacji, inżynierii elektrycznej i drogowej, czy w innej dziedzinie - produkty i usługi fischer są zawsze i całkowicie zorientowane na wymagania naszych klientów. 

Zadanie to wymaga zastosowania sprawdzonej wiedzy specjalistycznej zespołu fischer. Otrzymujesz z naszej strony pełne wsparcie techniczne. Ponadto, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji, w razie potrzeby, również na placu budowy. Oferujemy rzetelne doradztwo niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady w zakresie określania materiałów budowlanych, projektu kołków, rozwiązań dotyczących systemu mocowania, uzyskania odpowiednich zezwoleń czy też w zakresie samej konstrukcji. W razie potrzeby nasi eksperci opracowują również specjalne rozwiązania zgodnie z indywidualnymi życzeniami. 

Wszechstronny zakres usług, zgodnie z polityką fischera, uwzględnia również kwestie handlowe: fischer oferuje rozwiązania bezpieczne, ekonomiczne I praktyczne. W ten sposób "wartość dodana", którą ma do zaoferowania fischer przekłada się na jego ofertę jako partnera branżowego:

 • Kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach projektu
 • Kompleksowe doradztwo
 • Opracowywanie indywidualnych rozwiązań specjalnych
 • Nacisk na efektywność

Producenci OEM

Szeroka gama asortymentu firmy fischer obejmuje prawie 14.000 produktów przeznaczonych do mocowania: co stanowi idealny punkt wyjścia dla oferowanego przez nas profesjonalnego wsparcia w zakresie zaopatrzenia naszych klientów. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom indywidualne produkty lub całe systemy niezależnie od branży, którą reprezentują. Jako Twój partner handlowy chętnie podejmiemy się wykonania specjalnych realizacji, ściśle dostosowanych do Twoich oczekiwań. Chętnie zrealizujemy dla Ciebie również indywidualne rozwiązania w zakresie opakowań. Wystarczy przekazać nam informacje co do rodzaju i ilości zamawianych produktów, a my przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowane opakowanie - na życzenie dodamy również twoją własną etykietę.

Jest dla nas niezwykle istotne, że możemy zaoferować Ci pomoc i wsparcie w przypadku konkretnych problemów, a także znaleźć odpowiednie rozwiązanie w przypadku rozmaitych życzeń naszych klientów:

 • Wybór spośród prawie 14 000 produktów
 • Bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania systemów mocowania
 • Specjalne realizacje oraz projekty rozwoju przedsiębiorstwa
 • Indywidualne opakowanie, a także własna etykieta
Do katalogu produktów online

Serwis

U nas od A do Z oznacza: od kotwy (Anchor) do strefy ściskania (Zone of compression): Kompleksowa obsługa klienta fischer. Chcemy być zawsze do Twojej dyspozycji w zakresie doradztwa i pomocy na każdym etapie realizacji Twojego projektu. Począwszy od etapu planowania, w ramach którego oferujemy Ci wsparcie w postaci naszego łatwego w obsłudze oprogramowania dla projektantów FIXPERIENCE. 

Ponadto oferujemy kompetentne doradztwo we wszystkich kwestiach dotyczących analizy strukturalnej, wymiarowania i budowy - również podczas prób wydobycia na miejscu budowy. Poza tym, że otrzymasz od nas fachowe rekomendacje, warto podkreślić, iż proponowane rozwiązania zawsze uwzględniają aspekty ekonomiczne. 

Jeśli nie jesteś zadowolony ze stosowania konwencjonalnych rozwiązań w zakresie systemów mocowania, pomożemy Ci zrealizować indywidualne zamówienia, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. 

Możesz polegać na naszej kompleksowej usłudze

 • Wsparcie podczas planowania i realizacji projektu kotw
 • Fachowe podejście w kwestiach bezpieczeństwa i wydajności. 
 • Kompleksowe doradztwo oraz dostawy prosto na plac budowy
 • Próby wyrywania
 • W razie potrzeby zastosowanie podejścia indywidualnego z uwzględnieniem specjalnych rozwiązań

fischer dla przemysłu

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
fe80::283b:1a2:f52e:7ce5%9