System montażu SaMontec

Bezpieczne rozwiązania dla mocowań konstrukcji rurowych

Isystemy instalacyjne

Dzięki bogatemu asortymentowi, fischer oferuje system do niezawodnego wprowadzania I mocowania każdego rodzaju akcesoriów w technologii budowlanej. 
Uniwersalne kanały, zaczepy, elementy mocujące i konstrukcyjne, zaciski i akcesoria montażowe występują w wielu wariantach, dzięki czemu nadają się do łączenia z innymi elementami i znajdują uniwersalne zastosowania. Optymalne rozwiązanie systemowe, skonstruowane modułowo, atrakcyjne pod względem ekonomicznym i niezwykle łatwe w montażu, np. z systemem przelotowym. 

Skrócony opis produktów oraz specyfikację firmy fischer SaMontec można znaleźć  w

katalogu produktów online

Kanałowy system oświetlenia fischer. Proste i opłacalne rozwiązanie. 

System FLS umożliwia ekonomiczny i bezpieczny montaż instalacji poziomych i pionowych. Ze względu na swoją modułową budowę i zmontowane wstępnie na etapie fabrycznym elementy konstrukcyjne i łączące, jest wyjątkowo łatwy i szybki w montażu. 

System zmiennych przewodów składa się z trzech głównych elementów: przewody montażowe FLS i wsporniki ALK, wstępnie zmontowane elementy konstrukcyjne kołnierza ze złączem siodłowym SF Clix 31 i kątownikiem montażowym MW Clix 90.º, a także zoptymalizowane elementy łączące FHS Clix, FSM Clix M, FSM Clix P i powiązane łączniki kątowe i kanałowe. 

Kanałowy system oświetlenia fischer

Siatka instalacyjna 

Elastyczy system stwarza kreatywne możliwości

Firma fischer opracowała wysoce elastyczną siatkę instalacyjną wykonaną z indywidualnych elementów systemu fischer SaMontec. Dzięki przewodom montażowym i specjalnym mocowaniom instalacja może zostać przeprowadzona w budynkach na poziomie sufitu pomieszczenia. Konstrukcja może ponadto – również na późniejszych etapach - zostać dostosowana do dalszych potrzeb i umożliwić wprowadzenie dowolnych rodzajów mediów na każdym etapie produkcji. 

System nadaje się nie tylko do zastosowania w przypadku nowych konstrukcji, ale także do instalacji na późniejszych etapach. W ten sposób firma Fischer stworzyła kreatywny zakres usług dla planistów i architektów. Elementy redukujące światło lub dźwięk mogą na przykład zostać zamocowane bezpośrednio na siatce. 

Firma fischer oferuje również wparcie techniczne w przypadku wymiarowania tras rurociągów, dlatego też elementy mocujące wraz z oprogramowaniem do projektowania fischer SaMontec również mogą znaleźć w tym przypadku zastosowanie.

fischer SaMontec

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
fe80::283b:1a2:f52e:7ce5%9