Akademia fischer

Szukany termin

Akademia fischer - doświadczenie w technologii mocowań

Każdy łańcuch zawiera ogniwa - z technologią mocowań jest podobnie. Bez względu na zastosowanie, najpierw planujący musi zebrać informacje pomagające w wyborze odpowiednich mocowań. Tylko to zapewnia dobre przymocowanie lampy lub prawidłowe działania robota. Akademia fischer wspiera klientów oferując szkolenia, np. z zakresu planowania systemu mocowań w sposób skoncentrowany na generowaniu zysków, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Akademii fischer - 20 lat doświadczenia

Na naszych seminariach, grupa docelowa dowie się jak wybierać odpowiednie mocowania dla ich  zastosowania. Dlatego pracujemy z trenerami, którzy znają się na danej branży równie dobrze jak klient. Oferujemy dydaktycznie i metodologicznie elastyczne możliwości odkrywania innowacji fischer i wykorzystywania ich w praktyczny sposób. 

Każde indywidualne seminarium jest intensywnym procesem nauczania zorganizowanym w atrakcyjny sposób. Poza "efektem zaskoczenia", dzięki któremu rozwiązanie mocowania fischer oferuje maksymalną korzyść dla klienta, przekazujemy również wskazówki i tricki przydatne w planowaniu i montażu. Demonstrujemy również jak uniknąć szkód majątku firmy. 

Z dumą przedstawiamy na szkoleniach nowoczesną technologię i informujemy o aktualnych normach i wytycznych. Europejskie i polskie przepisy prawne oraz ich wdrożenie na etapie planowania i przetwarzania są oczywiście również omówione. 

Nasi trenerzy są dostępni w czasie seminariów i po zakończeniu seminariów, aby odpowiadać na wszelkie pytania. Aby to zagwarantować, przechodzą oni coroczne kompletne programy odświeżające w zakresie szkoleń teoretycznych i praktycznych. 

Z przyjemnością również doradzamy indywidualnie w sprawach całej oferty seminariów - wystarczy się z nami skontaktować. Wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla ciebie.

Kamil Burkacki

Technical Manager

sc93-delivery-1