Doradztwo techniczne

Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa inżynierów fischer Polska na każdym etapie inwestycji.

Doradztwo techniczne
Doradztwo specjalistów 

Skontaktuj się z nami w sprawach technicznych telefonicznie lub mailowo

Poniedziałek - Piątek 8:30 - 17:00

fischer to zaufany partner dla projektantów, inżynierów i konstruktorów

  • pomaga projektantom, inżynierom oraz konstruktorom zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty, co ułatwia pracę na wszystkich etapach budowy;
  • jeśli tylko istnieje taka możliwość, współpraca rozpoczyna się już w fazie wstępnej (na przykład przy określaniu rodzaju kotew, podczas wymiarowania specjalnych konstrukcji, czy podczas próbnego projektowania), co pomaga zaoferować najlepsze do danego projektu rozwiązania;
  • poprzez stały kontakt z biurami projektowymi na bieżąco zapewnia aktualne informacje o nowościach w obszarze kotwienia dla projektantów i konstruktorów;.
  • dostarcza sprawdzone i przetestowane oprogramowanie fischer FiXperience, które z uwagi na szeroki wachlarz zalet jest użytecznym narzędziem wielu działów ds. projektowania.

Specjaliści fischer są także obecni bezpośrednio na placach budowy

  • Wspieramy naszych klientów na budowie – udzielamy porad i pomocy w zakresie profesjonalnego mocowania wszelkich elementów konstrukcyjnych. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają przeprowadzane próby naprężeniowe i próby mocowania (w sposób szczególny dotyczy to trudnych materiałów budowlanych).
  • We współpracy z naszymi klientami opracowujemy skuteczne i ekonomiczne rozwiązania w zakresie mocowań bezpośrednio na placu budowy. Procesy montażu są optymalizowane, z uwzględnieniem ogólnego postępu prac na budowie.


Doświadczenie specjalistów fischer – niezawodne wsparcie w rozwiązywaniu problemów on-time

  • Nasi konsultanci to wyłącznie fachowcy i profesjonaliści – inżynierowie i technicy odpowiadający na zgłoszenia telefoniczne i mailowe mają wieloletnie doświadczenie praktyczne i wiedzę technologiczną z zakresu dostosowywania rozwiązań do wymagań danej branży.
  • Dla naszych klientów jesteśmy niezawodnymi konsultantami bez względu na to, czy rozmawiamy o materiałach budowlanych, obciążeniach, konstrukcjach kotew czy podłożach do kotwienia.
  • Duże projekty wymagają znaczącej wiedzy na temat mocowań. Z tego powodu na prośbę klienta ekspert fischer może być obecny na budowie i na miejscu doradzić przy podejmowaniu decyzji związanych z technologią kotwienia.
cd-84f54cbff4-mn82j