Serwis narzędzi fischer

Wszystkie usługi w skrócie

Gwarancja

Kupując nowe urządzenie typu FSS 18V lub FVC 35 M, jako klient końcowy otrzymujesz roczną gwarancję na te urządzenia oraz 3 lata gwarancji na zestaw akumulatorów CAS od firmy fischer Polska, niezależnie od praw gwarancyjnych wobec sprzedawcy.
Kupując nowe urządzenie typu FGC 100 otrzymujesz 2-letnią gwarancję.
Jeśli w tym okresie nastąpią uzasadnione naprawy, filia fischer bezpłatnie naprawi lub wymieni urządzenie.
Pobierz szczegółowe warunki gwarancji

 
 

Dostępność części zamiennych przez 8/5 lat

Gwarantujemy 8-letnią dostępność części zamiennych nawet po zaprzestaniu produkcji (FSS 18V & FVC 35 M).

Gwarantujemy 5-letnią dostępność części zamiennych nawet po zaprzestaniu produkcji (FGC 100).


Naprawa w 72 h

W ciągu 72 godzin otrzymasz działającą maszynę. 

 

Gwarancja stałej ceny napraw

Jako klient końcowy oprócz naprawy otrzymujesz kompleksowy przegląd i czyszczenie urzadzenia. Kolejna zaleta: pracujemy w systemie stałej ceny napraw dla bezprzewodowego klucza udarowego FSS 18V oraz z kosztorysami dla odkurzacza FVC 35M. W przypadku osadzaka gazowego FGC 100 cena naprawy nie przekracza 50% pierwotnej ceny narzędzia po wygaśnięciu gwarancji.

Bezpłatna utylizacja starych narzędzi

Co zorobić kiedy Twoje narzędzie fischer zostanie znicznone lub będziesz chciał je wymienić na nowe?
W takim przypadku z przyjemnością zajmiemy się właściwą utylizacją, jeśli posiadasz urządzenie typu FSS 18V lub FVC 35 M. Aby to zrobić, skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą lub bezpośrednio z osobą kontaktową firmy fischer.
Jeśli posiadasz urządzenie FGC 100, skontaktuj się ze sprzedawcą lub osobą kontaktową firmy fischer w celu uzyskania dalszych informacji dotyczących utylizacji.

Produkt & wsparcie techniczne

Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące produktów fischer.

Serwis online

Na stronie www.fischer-international.com/service znajdziesz wszystkie informacje o usługach fischer dla naszych klientów.

Obsługa serwisu fischer

Jeśli nasze wysokiej jakości urządzenia wymagają naprawy, oferujemy szybką i łatwą usługę naprawy. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:
 

1. Paczka

Zapakuj wadliwe urządzenie bezpiecznie do transportu w stabilnym kartonie transportowym lub w walizce na sprzęt fischer. Dołącz numer towaru niebezpiecznego do kartonu wysyłkowego […]
zgodnie z UN 3481. Nie należy wysyłać uszkodzonych zestawów akumulatorów. W przypadku fischer FGC 100 nabój z gazem i gwoździe należy również usunąć przed transportem.

2. Przygotowanie do wysyłki

Wypełnij dokument zgłoszenia i włóż go do kartonu wraz z urządzeniem. Aby uzyskać niezbędne dokumenty, skontaktuj się z osobą kontaktową fischer Polska lub pobierz je bezpośrednio tutaj.  

 

3. Odbiór/wysyłka 

Odbiór jest zlecany przez osobę kontaktową w fischer Polska lub osoba kontaktowa z fischer Polska odbiera towar od Ciebie. Dostawców przesyłek nie należy zlecać samemu, tylko po konsultacji i potwierdzeniu przez osobę kontaktową fischer Polska.

 

 

 

4. Zwrot

Po udanej naprawie kurier zwraca naprawione urządzenie elektryczne fischer max. w ciągu 72 godzin od otrzymania urządzenia przez Centrum Serwisowe fischer.

Instrukcje i kontakt

sc93-delivery-1