Doradztwo techniczne

Profesjonale doradztwo inżynierów fischerpolska na każdym etapie inwestycji.

Twoje osoby kontaktowe w sprawach technicznych

Doradztwo specjalistów infolinii
Godziny pracy infolinii
Poniedziałek - Piątek 8:30 - 17:00

fischer to zaufany partner dla projektantów, inżynierów i konstruktorów

  • fischer pomaga projektantom, inżynierom oraz konstruktorom oszczędzać czas i koszty, co ułatwia pracę na wszystkich etapach budowy.
  • W idealnej sytuacji, współpraca rozpoczyna się już w fazie wstępnej, na przykład przy określaniu rodzaju kotew, podczas wymiarowania specjalnych konstrukcji i podczas próbnego projektowania.
  • Poprzez stały kontakt z biurami projektowymi na bieżąco zapewniamy aktualne informacje o nowościach w obszarze kotwienia dla projketantów i konstruktorów.
  • Sprawdzone i przetestowane oprogramowanie fischer FIXPERIENCE jest częścią wielu działów ds. projektowania dzięki szerokiemu wachlarzowi zalet tego narzędzia.

Specjaliści fischer są także obecni bezpośrednio na placach budowy

  • Wspieramy naszych klientów na budowie. Udzielamy porad i pomocy w zakresie profesjonalnego mocowania wszelkich elementów. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają próby naprężeniowe i próby mocowania. Szczególnie dotyczy to trudnych materiałów budowlanych.
  • Właściwe rozwiązania, nie tylko pod kątem bezpieczeństwa: We współpracy z naszymi klientami, opracowujemy skuteczne i ekonomiczne rozwiązania w zakresie mocowań na miejscu. Procesy montażu są optymalizowane, uwzględniając ogólny postęp prac na budowie.

Doświadczenie specjalistów fischer – niezawodne wsparcie w rozwiązywaniu problemów on-time

  • To samo dotyczy komunikacji telefonicznej: inżynierowie i technicy odpowiadający na zgłoszenia telefoniczne mają wieloletnie doświadczenie praktyczne i wiedzę technologiczną z zakresu dostosowywania rozwiązań do wymagań danej branży.
  • Dla naszych klientów, jesteśmy niezawodnymi konsultantami, bez względu na to, czy rozmawiamy o materiałach budowlanych, obciążeniach, konstrukcjach kotew czy podłożach do kotwienia.
  • Duże projekty wymagają znaczącej wiedzy na temat mocowań. Na prośbę klienta, ekspert fischer może być obecny na budowie i doradzić przy podejmowaniu decyzji związanych z technologia kotwienia. 
fe80::283b:1a2:f52e:7ce5%9