E-Usługi

Wyszukiwarka mocowań fischer - Odpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania

fischer oferuje precyzyjnie dobrany produkt dla konkretnego zastosowania: kołki specjalistyczne, mocowania aplikacyjne czy kołki uniwersalne do każdego typu podłoża.

Jakie kołki wybrać chcąc przykręcić np. półkę do ścian z pustaków, z cegły pełnej lub płyt kartonowo-gipsowych? Jaki kołek jest odpowiedni dla mojego zastosowania? Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie takie pytania i nie znajdowałeś sposobu na uniknięcie poluzowywania się nowej szafki ściennej?

Dzięki nowej ,darmowej aplikacji wyszukiwarki kołków fischer dla systemów iOS i Android w 3 krokach system podpowie Ci jakie mocowanie będzie dla Ciebie najlepsze! 

Dzięki nowej ,darmowej aplikacji wyszukiwarki kołków fischer dla systemów iOS i Android nie musisz już szukać odpowiedzi na takie pytania!

Aplikację fischer plug finder

można pobrać ze sklepu App Store dla iOS

lub Sklepu Play dla urządzeń z systemem Android

Pomoc uzyskasz również bez posiadania smartfonu lub tabletu. fischer plug finder znajduje się również na naszej stronie internetowej, gdzie możesz znaleźć odpowiednie kołki na komputerze PC!

Kup online za pośrednictwem fischerpolska.pl (usługa w trakcie przygotowania)

Proste i transparentne składanie zamówień

Na naszej stronie internetowej znalazłeś wymagane informacje o produktach fischer i chciałbyś kupić dany produkt?

Żaden problem.

Za pomocą systemu fischer Retail Connector, odwiedzający stronę internetową fischer mają możliwość złożenia zamówienia produktu bezpośrednio na stronie. Dostępny jest szeroki wybór punktów sprzedaży detalicznej świadczących usługi na wysokim poziomie. Firma fischer wybiera przedstawicieli bardzo uważnie, co gwarantuje brak problemów i sprawną realizację zamówień.

Wystarczy kliknąć czerwoną ikonę "Kup" i wybrać odpowiedni dla siebie punkt sprzedaży. 

Multimedialna baza danych on-line

Zdjęcia produktów i przykłady aplikacji.

Potrzebujesz grafiki lub zdjęcia jednego z naszych produktów?

Nie ma problemu! W naszej bazie MediaServiceOnline znajduje się ponad 7500 zdjęć w pięciu różnych rozdzielczościach, które udostępniono do pobrania. Poza plikami do drukowania, dostępne są również pliki zoptymalizowane do Internetu i prezentacji PowerPoint. 

Wybierz zakres i dział, którego mają dotyczyć obrazy:

Obrazy dotyczące naszej oferty produktowej

Prosimy o zapoznanie się z warunkami używania plików! 

fe80::1462:2e2c:f52e:7ce6%8