Aplikacja fischer Professional
Twój mobilny przewodnik po rozwiązaniach dla profesjonalisty
Aplikacja fischer Professional

Aplikacja fischer Professional, to mobilny przewodnik po zamocowaniach, oferujący profesjonalistom możliwość szybkiego i łatwego zapoznania się z produktami, znalezienia odpowiedniego rozwiązania za pomocą cyfrowego przewodnika oraz / lub znalezienie lokalnego dystrybutora.

Większość fachowców z branży budowlanej pracuje w terenie, będąc w ciągłym ruchu. Również w tej branży smartfon stał się jednym z podstawowych narzędzi pracy. Za jego pomocą wysyłane są zamówienia, tworzone są notatki czy zapytania. Aplikacja fischer Professional została stworzona w celu zwiększenia komfortu codziennej pracy i ułatwieniu doboru niezbędnych i najlepszych rozwiązań, zawsze tam i zawsze wtedy kiedy zaistnieje taka potrzebę.

Otwórz aplikacje

Niezależnie od tego, czy są to informacje o produkcie, takie jak dokumenty rejestracyjne, czy pytanie, który produkt jest odpowiedni, aplikacja fischer Professional zapewnia odpowiedź i zdobyła już nagrodę Digital Champions Award.

Aplikacja zapewnia klientom rekomendache dotyczące właściwego mocowania dla danego montażu, odnoszące się albo do jednego produktu, albo do kompleksowego rozwiązania składającego się z zaprawy, pręta kotwiącego i tulei. Informacje na temat podłoża, wymiarów elementów, rodzaju instalacji i odpowiednich obciążeń uzupełniają szeroki zakres mozliwości oferowanych przez aplikację.

Nowy Przewodnik po zamocowaniach można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play i Apple App Store.

Nowość: Dziennik montażu

Nowa funkcja dziennika montażu w aplikacji fischer Professional na smartfony i tablety z systemami operacyjnymi Android i iOS przyspiesza i upraszcza prawidłową dokumentację mocowań.

Dzięki bezpłatnemu, praktycznemu narzędziu, kolejne połączenia zbrojeniowe i wszystkie inne mocowania mogą być rejestrowane cyfrowo - i wysyłane bezpośrednio za pomocą funkcji PDF. Znacząco zwiększa to bezpieczeństwo i wydajność dokumentacji zespołów w porównaniu z ręcznym wypełnianiem dzienników.

Aby korzystać z funkcji dziennika montażu, użytkownicy muszą zarejestrować się w celu uzyskania dostępu do myfischer, co można łatwo zrobić za pośrednictwem aplikacji. Wprowadzone dane mogą być synchronizowane między różnymi urządzeniami.

Narzędzia i funkcje

Aplikacja fischer Professional umożliwia korzystanie z licznych funkcji i przydatnych narzędzi:

Jak znaleźć odpowiednie mocowanie do podłoża, w którym ma zostać wykonany montaż?
Użytkownicy w intuicyjny sposób mogą znaleźć właściwe rozwiązanie, określając parametry dotyczące podkonstrukcji, wymiarów elementów, rodzaju montażu i odpowiednich obciążeń.

Jak szybko znaleźć specyfikacje i dane techniczne dotyczące mocowań fischer?
Dzięki naszemu Katalogowi Produktów Online, wszystkie rozwiązania fischer a także ich specyfikacje są dostępne na bieżąco, z poziomu aplikacji. Filtr wyszukiwania można konfigurować wg konkretnych potrzeb. Można również skorzystać ze skanera kodów kreskowych, bezpośrednio skanując kod produktu.

Gdzie w mojej okolicy, mogę dostać produkty fischer?
Niezależnie czy pracujesz z dala od znanych Ci punków sprzedaży czy po prostu potrzebujesz konkretnego rozwiązania w najbliższej okolicy – funkcja lokalizacji pozwoli Ci na natychmiastowe znalezienie dystrybutora!

Skaner kodów kreskowych

Wystarczy zeskanować swój produkt by uzyskać wszystkie istotne informacje!

Katalog Online

Znajdziesz tu informacje o wszystkich produktach fischer. Dostępne są tu również odpowiednie dane techniczne i wartości obciążeniowe.
 

Nowości

Tutaj znajdziesz wszystkie najświeższe informacje, takie jak innowacje produktowe fischer lub najważniejsze informacje o firmie.

Doradztwo produktowe

Znajdź odpowiednie mocowanie do swojego montażu.

Aplikacja fischer Professional otrzymala nagrodę

Aplikacja fischer Professional otrzymała nagrodę Digital Champions Award regionu Southwest. Nagroda została przyznana w kategorii „Digital Customer Experience”.

Jury złożone z kilkunastu członków określiło aplikację fischer Professional jako wyjątkową pod względem łatwości obsługi i jakości użytkowania. Kryteria takie jak: ocena potencjalnego sukcesu komercyjnego, innowacja w stosunku do wielkości firmy i inspiracja dla MŚP były kluczowe przy wyborze zwycięzców.   

Nagroda przyznawana jest przez inicjatywę „DigitalX” złożoną z Deutsche Telekom i magazynu WirtschaftsWoche pod patronatem Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Energii Niemiec. Doroczna nagroda ma na celu promowanie digitalizacji w regionalnej gospodarce.
sc10-cd-1