Pobieranie i wymagania systemowe

Dla naszych klientów, oprogramowanie jest ciągle doskonalone. Aby zapewnić najwyższą wydajność i generować najwyższe możliwe zyski dla klientów, wprowadziliśmy jedynie środowisko Microsoft.net framework 4.6. Dzięki temu osiągamy wyższą prędkość pobierania plików i aktualizowania aplikacji oraz wyższą wydajność podczas użytkowania programu. Dodatkowo, opracowaliśmy trzy nowe metody pobierania aktualizacji dla specjalnych grup operatorów.

Pliki do pobrania

Instalator online (wersja dla pojedynczego stanowiska)

Wersja zawiera nowy instalator "Web-Installer" dla FIXPERIENCE. Plik do pobrania ma tylko 14 MB.  Podczas instalacji, program samodzielnie pobiera potrzebne komponenty z serwera fischer. Jeżeli zdecydujesz się również na pobranie modułu CAD, plik do pobrania zwiększa się do ok. 540 MB. Jeżeli wystarczy zintegrowany tryb CAD online, zawsze zalecamy pobranie mniejszego pliku. Typ zalecany dla komputera pojedynczego stanowiska, który może być podłączony do Internetu. 

Pobierz wersję dla indywidualnego stanowiska

MSI Network - pakiet dla administratorów (wersja sieciowa)

Wersja przeznaczona dla administratorów sieci, którzy wprowadzają oprogramowanie do swojej sieci z pakietem lub pracują z serwerami terminalnymi. 

Pobierz pakiet MSI Network

Wersja na pojedyncze stanowisko / Instalacja offline (wersja CD)

Wersja zawiera kompletny program na CD, do którego zawsze wysyłana jest aktualizacja. Dzięki temu FIXPERIENCE pozostaje aktualny, jeżeli komputer nie może być podłączony do sieci internetowej. Ten typ zalecamy dla komputerów na pojedynczych stanowiskach, które nie mogą być połączone z Internetem. 

Pobieranie instalacji offline.

Wymagania systemowe

Pamięć główna: Min. 2048MB (2GB)

Systemy operacyjne: Windows Vista® (Service Pack 2) Windows® 7 (Service Pack 1) Windows® 8 Windows® 10

Uwagi: Rzeczywiste wymagania systemowe będą się różnić, w zależności od konfiguracji systemu i systemu operacyjnego.

Uwaga dot. Windows® XP:  Microsoft zakończył wspieranie systemu operacyjnego Windows® XP w kwietniu 2014. Z tego powodu nie są już dostępne dla niego aktualizacje Microsoft. Grupa fischer nie obsługuje tego systemu z tej samej przyczyny.

fe80::1462:2e2c:f52e:7ce6%8