Pobieranie i wymagania systemowe

Dla naszych klientów, oprogramowanie jest ciągle doskonalone. Aby zapewnić najwyższą wydajność i generować najwyższe możliwe zyski dla klientów, wprowadziliśmy jedynie środowisko Microsoft.net framework 4.6. Dzięki temu osiągamy wyższą prędkość pobierania plików i aktualizowania aplikacji oraz wyższą wydajność podczas użytkowania programu. Dodatkowo, opracowaliśmy trzy nowe metody pobierania aktualizacji dla specjalnych grup operatorów.

Pliki do pobrania

Wersja na pojedyncze stanowisko / Instalacja offline (wersja CD)

Wersja zawiera kompletny program na CD, do którego zawsze wysyłana jest aktualizacja. Dzięki temu FIXPERIENCE pozostaje aktualny, jeżeli komputer nie może być podłączony do sieci internetowej. Ten typ zalecamy dla komputerów na pojedynczych stanowiskach, które nie mogą być połączone z Internetem. 

Pobieranie instalacji offline.

MSI Network - pakiet dla administratorów (wersja sieciowa)

Wersja przeznaczona dla administratorów sieci, którzy wprowadzają oprogramowanie do swojej sieci z pakietem lub pracują z serwerami terminalnymi. 

Pobierz pakiet MSI Network

Wymagania systemowe

Pamięć główna: Min. 2048MB (2GB)

Systemy operacyjne: Windows Vista® (Service Pack 2) Windows® 7 (Service Pack 1) Windows® 8 Windows® 10

Uwagi: Rzeczywiste wymagania systemowe będą się różnić, w zależności od konfiguracji systemu i systemu operacyjnego.

Uwaga dot. Windows® XP:  Microsoft zakończył wspieranie systemu operacyjnego Windows® XP w kwietniu 2014. Z tego powodu nie są już dostępne dla niego aktualizacje Microsoft. Grupa fischer nie obsługuje tego systemu z tej samej przyczyny.