Where the best is normal.

Where the best is normal.

Całkiem normalne: Jakość dzięki pracy zespołowej

W piłce nożnej jest tak jak w życiu: często to ludzie robią różnicę. Przy odpowiedniej pracy zespołowej można osiągnąć wielkie rzeczy. Nikt nie wie tego lepiej niż Jürgen Klopp. Dwukrotny trener roku FIFA z powodzeniem tworzy zwycięskie drużyny raz po raz poprzez ukierunkowaną motywację opartą na jego niepohamowanej woli i ambicji. Dlatego jako firma "zdobyliśmy gola" dzięki temu partnerstwu. Codziennie dążymy do tego, aby być najlepszymi i stale się rozwijać, zgodnie z mottem "Kto daje z siebie wszystko, może być tylko lepszy". Fakt, że "Kloppo" również dorastał w pobliżu naszej siedziby w Waldachtal sprawia, że jest to idealne połączenie. Witamy ponownie, Jürgen.

20 Sekunden-Video verwenden…
20 Sekunden-Video verwenden…
20 Sekunden-Video verwenden…
Innovation through motivation
Where the best is normal.
Cytat
Partnerstwo z firmą fischer nie jest zwykłą współpracą; to sprawa bliska mojemu sercu. To dla mnie trochę jak powrót do domu.
Jürgen Klopp

#MOTIVATION

#INNOVATION

#TEAM SPIRIT

 


Król taktyki spotyka się z bezpiecznym mocowaniem. To mogłoby być hasło naszej współpracy z lubianym, odnoszącym sukcesy trenerem. Nazwisko Klopp jest dobrze znane w firmie fischer. Jego ojciec, Norbert, pracował w serwisie terenowym fischer przez prawie 35 lat do 1998 roku, a więc firma odegrała dużą rolę w dzieciństwie Jürgena. Przez lata nie stracił kontaktu z prof. Klausem Fischerem, a koszulka piłkarska podpisana przez trenera wisi w biurze właściciela firmy. Jedną z rzeczy, którą te dwie osoby mają ze sobą wspólnego, jest to, że obaj mają błysk w oku, jeśli chodzi o innowacyjnego ducha.
IMG_3504.JPG -> 20221206_Fischer_Auswahl_Sideshots_JK.pdf
Cytat
Ze swoim wzorcowym sposobem myślenia, wartościami i profesjonalizmem, idealnie pasuje do naszego zespołu, a tym samym do naszej rodziny fischer.
Prof. Klaus Fischer
cd-84f54cbff4-mn82j