Serwis narzędzi
Wszystkie usługi w skrócie
Serwis narzędzi

Bezpłatna utylizacja starych narzędzi

Co zorobić kiedy Twoje narzędzie fischer zostanie znicznone lub będziesz chciał je wymienić na nowe?
W takim przypadku z przyjemnością zajmiemy się właściwą utylizacją, jeśli posiadasz urządzenie typu FSS 18V lub FVC 35 M. Aby to zrobić, skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą lub bezpośrednio z osobą kontaktową firmy fischer.
Jeśli posiadasz urządzenie FGC 100, skontaktuj się ze sprzedawcą lub osobą kontaktową firmy fischer w celu uzyskania dalszych informacji dotyczących utylizacji.

Produkt & wsparcie techniczne

Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące produktów fischer.

Dostępność części zamiennych przez 8/5 la

Gwarantujemy 8-letnią dostępność części zamiennych nawet po zaprzestaniu produkcji (FSS 18V & FVC 35 M).

Gwarantujemy 5-letnią dostępność części zamiennych nawet po zaprzestaniu produkcji (FGC 100).

Gwarancja

Kupując nowe urządzenie typu FSS 18V lub FVC 35 M, jako klient końcowy otrzymujesz roczną gwarancję na te urządzenia oraz 3 lata gwarancji na zestaw akumulatorów CAS od firmy fischer Polska, niezależnie od praw gwarancyjnych wobec sprzedawcy.
Kupując nowe urządzenie typu FGC 100 otrzymujesz 2-letnią gwarancję.
Jeśli w tym okresie nastąpią uzasadnione naprawy, filia fischer bezpłatnie naprawi lub wymieni urządzenie.

Serwis online

Na stronie www.fischerpolska.pl/pl-pl/serwis znajdziesz wszystkie informacje o usługach fischer dla naszych klientów.

Gwarancja stałej ceny napraw

Jako klient końcowy oprócz naprawy otrzymujesz kompleksowy przegląd i czyszczenie urzadzenia. Kolejna zaleta: pracujemy w systemie stałej ceny napraw dla bezprzewodowego klucza udarowego FSS 18V oraz z kosztorysami dla odkurzacza FVC 35M. W przypadku osadzaka gazowego FGC 100 cena naprawy nie przekracza 50% pierwotnej ceny narzędzia po wygaśnięciu gwarancji.

Naprawa w 72 h

W ciągu 72 godzin otrzymasz działającą maszynę. 

Obsługa serwisu fischer

Jeśli nasze wysokiej jakości urządzenia wymagają naprawy, oferujemy szybką i łatwą usługę naprawy. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami::

1. Paczka

Zapakuj wadliwe urządzenie bezpiecznie do transportu w stabilnym kartonie transportowym lub w walizce na sprzęt fischer. Dołącz numer towaru niebezpiecznego do kartonu wysyłkowego […] zgodnie z UN 3481. Nie należy wysyłać uszkodzonych zestawów akumulatorów. W przypadku fischer FGC 100 nabój z gazem i gwoździe należy również usunąć przed transportem

2. Przygotowanie do wysyłki

Wypełnij dokument zgłoszenia i włóż go do kartonu wraz z urządzeniem. Aby uzyskać niezbędne dokumenty, skontaktuj się z osobą kontaktową fischer Polska lub pobierz je bezpośrednio tutaj.  

3. Odbiór/wysyłka

Odbiór jest zlecany przez osobę kontaktową w fischer Polska lub osoba kontaktowa z fischer Polska odbiera towar od Ciebie. Dostawców przesyłek nie należy zlecać samemu, tylko po konsultacji i potwierdzeniu przez osobę kontaktową fischer Polska.

4. Zwrot

Odbiór jest zlecany przez osobę kontaktową w fischer Polska lub osoba kontaktowa z fischer Polska odbiera towar od Ciebie. Dostawców przesyłePo udanej naprawie kurier zwraca naprawione urządzenie elektryczne fischer max. w ciągu 72 godzin od otrzymania urządzenia przez Centrum Serwisowe fischer.k nie należy zlecać samemu, tylko po konsultacji i potwierdzeniu przez osobę kontaktową fischer Polska.
sc10-cd-2