Systemy montażu paneli słonecznych na dachach o nieregularnej geometrii

Systemy montażowe paneli słonecznych fischer zostały zaprojektowane w celu dostosowania konstrukcji do dachów o nieregularnej geometrii.

Solar System fischer zapewnia rozwiązania umożliwiające budowę konstrukcji instalacyjnych na dachach o nieregularnej powierzchni, o dowolnym kształcie. Aluminiowe profile pozwalają na niestandardowe rozwiązania na dachach o nieregularnej strukturze, spełniając wszelkie wymagania projektowe.
 

Aluminiowy system przeznaczony do instalacji paneli fotowoltaicznych.

System pozwala na budowę konstrukcji w różnym rozmiarze w prosty i szybki sposób, umożliwia dowolne możliwości projektowania. 
Odkryj elementy montażowe Systemu Solarnego fischer przeznaczone do instalacji paneli fotowoltaicznych na dachach o nieregularnej geometrii.

 
Poznaj produkty

Zalety

Konstrukcje można dostosować do dowolnego kształtu dachu.
Aluminiowa konstrukcja jest odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne i gwarantuje odporność na korozję.

Odkryj wszystkie produkty dla tego systemu

1. Profile konstrukcyjne

Profile aluminiowe przeznaczone do budowy niestandardowych konstrukcji wsporczych dla systemów fotowoltaicznych

4. Wsporniki

Wsporniki  przeznaczone do połączeń między profilami Solar oraz umożliwiające montaż pomiędzy elementami konstrukcyjnymi.

Nowe oprogramowanie do projektowania SOLARPANEL-FIX

SOLARPANEL-FIX to moduł online pakietu FiXperience Suite do projektowania systemów montażowych paneli fotowoltaicznych: wspiera profesjonalistów w projektowaniu podkonstrukcji fotowoltaicznej.

Oprogramowanie umożliwia automatyczne obliczanie oddziaływań obciążeń śniegiem i wiatrem poprzez geolokalizację placu budowy, zgodnie z wymaganiami normy europejskiej EN 1991 (Eurokod 1). Ponadto umożliwia pobranie zestawienia materiałów w celu utworzenia podkonstrukcji, planu instalacji i raportu technicznego. Ten ostatni przedstawia kontrole strukturalne części systemu, zgodnie z normami europejskimi EN 1993 (Eurokod 3), EN 1999 (Eurokod 9) i zgodnie ze specyfikacjami fischer.

Dowiedz się więcej

cd-84f54cbff4-mn82j