Systemy montażu paneli słonecznych na dachu skośnym - pokrycia na rąbek stojący.

W dachach skośnych pokrytych blachą na rąbek stojący, pokrycie jest łączone ze sobą poprzez zagięcia na krawędziach, zapewniając doskonałe uszczelnienie, wytrzymałość i długoterminową trwałość.

fischer opracował kompleksowy system, który pozwala na szybką i bezpieczną instalację, montaż paneli słonecznych odbywa się na rąbkach stojących dachów spadzistych. Zaciski są przeznaczone do stosowania zarówno dla metody połączeń Kalzip, oraz podobnych metod.

Poznaj wszystkie systemy montażu solarnego fischer.

Zaciski do tradycyjnych pokryć na rąbek stojący

System ten obejmuje zastosowanie szyn i zacisków, które gwarantują mocowanie paneli zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej.

Poznaj produkty

Zaciski do pokryć na rąbek stojący Kalzip

Dzięki zaciskom mocowanym bezpośrednio na rąbku stojącym Kalzip, szyny mogą być łączone w prosty sposób.

Poznaj produkty

 

Zalety

Podłączenie systemu bezpośrednio do rąbka stojącego zapewnia, oprócz szybkiej instalacji, wyjątkowo niezawodne, stabilne i bezpieczne mocowanie systemu fotowoltaicznego.
Zacisk jest wstępnie zmontowany, mocowanie jest w komplecie wraz z akcesoriami do łączenia szyn Solar.
System zapewnia doskonałą wentylację paneli.
Zaciski umożliwiają mocowanie modułów fotowoltaicznych o dowolnym rozmiarze.

Odkryj wszystkie produkty do tego systemu

Nowe oprogramowanie do projektowania SOLARPANEL-FIX 

SOLARPANEL-FIX to moduł online pakietu FiXperience Suite do projektowania systemów montażowych paneli fotowoltaicznych: wspiera profesjonalistów w projektowaniu podkonstrukcji fotowoltaicznej.

Oprogramowanie umożliwia automatyczne obliczanie oddziaływań obciążeń śniegiem i wiatrem poprzez geolokalizację placu budowy, zgodnie z wymaganiami normy europejskiej EN 1991 (Eurokod 1). Ponadto umożliwia pobranie zestawienia materiałów w celu utworzenia podkonstrukcji, planu instalacji i raportu technicznego. Ten ostatni przedstawia kontrole strukturalne części systemu, zgodnie z normami europejskimi EN 1993 (Eurokod 3), EN 1999 (Eurokod 9) i zgodnie ze specyfikacjami fischer.

Dowiedz się więcej 

cd-84f54cbff4-9svw2