Systemy montażu paneli słonecznych na dachach skośnych z blachy trapezowej

fischer Solar System przeznaczony do konstrukcji pokrytych blachą trapezową, posiada szeroką gamę produktów przeznaczonych do szybkiej instalacji na dachach skośnych. Oferta jest przeznaczona dla budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. 

Wszechstronna oferta produktów fischer, pozwala na montaż paneli słonecznych na dachach pokrytych blachą trapezową, umożliwiając instalacje konstrukcji równolegle lub prostopadle na wybrzuszeniach poszycia. Zastosowanie butylowej taśmy samo przylepnej na spodzie profili zapewnia ochronę dachu przed warunkami atmosferycznymi oraz korozją galwaniczną. .

Poznaj wszystkie systemy montażu solarnego marki fischer.

 

SolarFlat przeznaczony jest do montażu paneli słonecznych na pokryciu z blach trapezowej, zorientowanych dłuższym bokiem równolegle do pofałdowań.

Jest to profil aluminiowy przeznaczona do montażu paneli słonecznych na blachach trapezowych o orientacji równoległej do pofałdowań. Montaż systemu jest szybki i wygodny; moduły fotowoltaiczne  instalujemy za pomocą klem do przygotowanej konstrukcji.

Poznaj produkty

SolarMetal przeznaczony jest do montażu paneli słonecznych na blachach trapezowych zorientowanych dłuższym bokiem równolegle lub prostopadle do pofałdowań.

Konstrukcja jest łatwa i szybka w montażu, profil aluminiowy jest dostępny w różnych długościach i wersjach, z osłoną zabezpieczającą lub bez pokrytej powierzchni osłoną EPDM. Zapewnia maksymalną wszechstronność konstrukcji niezależnie od wielkości.

Poznaj produkty

Zalety

Szyny SolarFlat są dostępne w różnych długościach
Szyny SolarFlat są odpowiednie do instalacji pionowych. Szyny SolarMetal są odpowiednie do instalacji poziomych.
Szyny SolarMetal są już wstępnie nawiercone i wyposażone w warstwę EPDM.
Montaż jest szybki dzięki zastosowaniu samowiercących wkrętów lub przy użyciu nitów.

Discover all the products for this system

1. Śruby dwugwintowe i wsporniki

Śruby dwugwintowe z uszczelką i wsporniki do instalacji fotowoltaicznych na dachach pokrytych blachą trapezową lub nieusuwalnymi dachówkami włókno-cementowymi. Odpowiednie produkty do konstrukcji nośnych ze stali, drewna lub betonu.

Nowe oprogramowanie do projektowania SOLARPANEL-FIX 

SOLARPANEL-FIX to moduł online pakietu FiXperience Suite do projektowania systemów montażowych paneli fotowoltaicznych: wspiera profesjonalistów w projektowaniu podkonstrukcji fotowoltaicznej.

Oprogramowanie umożliwia automatyczne obliczanie oddziaływań obciążeń śniegiem i wiatrem poprzez geolokalizację placu budowy, zgodnie z wymaganiami normy europejskiej EN 1991 (Eurokod 1). Ponadto umożliwia pobranie zestawienia materiałów w celu utworzenia podkonstrukcji, planu instalacji i raportu technicznego. Ten ostatni przedstawia kontrole strukturalne części systemu, zgodnie z normami europejskimi EN 1993 (Eurokod 3), EN 1999 (Eurokod 9) i zgodnie ze specyfikacjami fischer.

Dowiedz się więcej


cd-84f54cbff4-9svw2