Systemy instalacyjne fischer
Bezpieczne rozwiązania mocujące do konstrukcji kablowych i rurociagów.
Systemy instalacyjne fischer

Idealne rozwiązanie do rurociągów, kanałów wentylacyjnych i koryt kablowych

Wymagania dotyczące technologii budowlanych i mocowań stale rosną. Systemy instalacyjne fischer to bezpieczne i wydajne elementy instalacyjne i mocujące do wszechstronnych zastosowań w technice budowlanej. Rozwiązania mocujące wykonane z ocynkowanej, ocynkowanej ogniowo i nierdzewnej stali nadają się do lekkich, średnich i ciężkich konstrukcji.

Szeroki wybór i najlepsze doradztwo

Gama produktów składa się z systemu szyn, obejm rurowych, punktów stałych, elementów przesuwnych, mocowań wentylacyjnych, mocowań na stalowych elementach konstrukcyjnych i wielu akcesoriów instalacyjnych. Potwierdzenie przydatności zgodnie z VdS, FM i UL, a także kontrole ochrony przeciwpożarowej i akustycznej gwarantują dodatkowe bezpieczeństwo.

Potrzebujesz porady?

Jeśli nadal nie masz pewności co do zastosowania lub masz pytania dotyczące naszej gamy produktów, eksperci fischer z naszego zespołu doradztwa technicznego chętnie Ci pomogą. Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Skontaktuj się z nami

Ruszt instalacyjny fischer

fischer opracował wysoce uniwersalny ruszt instalacyjny. Dzięki szynom i specjalnym mocowaniom poziom instalacji jest umieszczany pod sufitem hali budynku. Można go modyfikować nawet po instalacji i dodatkowo umożliwia prowadzenie wszelkiego rodzaju konstrukcji do dowolnego punktu poziomu produkcyjnego.

System nadaje się nie tylko do nowych budynków, ale także do modernizacji już istniejących  instalacji. fischer zapewnia zatem projektantom i konstruktorom swobodę projektowania.

Przejdź do katalogu produktów online

Lekki system instalacyjny FLS

System FLS umożliwia wydajny i bezpieczny montaż instalacji poziomych i pionowych. Jest szybki i prosty w montażu dzięki modułowej budowie oraz wstępnie zamontowanym elementom konstrukcyjnym i łączącym.

System składa się z trzech głównych elementów: systemu szyn FLS i ramion wspornikowych ALK, wstępnie zainstalowanego elementu konstrukcyjnego kołnierza siodłowego SF Clix 31 i kątownika MW Clix 90°, a także zoptymalizowanych elementów łączących FHS Clix, FSM Clix M, FSM Clix P oraz odpowiednich łączników kątowych i szynowych.

Dowiedz się więcej o FLS

Masywny system instalacyjny fischer FMS

Ciężkie instalacje w usługach budowlanych, a także w przemyśle i budowie zakładów są najczęściej montowane za pomocą drugorzędnych konstrukcji stalowych. Ten rodzaj podparcia rur wymaga własnego planowania i wstępnego montażu. Montaż na miejscu często prowadzi do opóźnień ze względu na tolerancje konstrukcyjne. Ciężkie systemy mogą być wdrażane w bardziej elastyczny i wydajny sposób dzięki nowemu masywnemu systemowi fischer do dużych obciążeń FMS.

Wykorzystanie masywnego systemu fischer FMS do montażu ciężkich rur i korytek kablowych prowadzi do 30% redukcji kosztów w porównaniu z wtórną konstrukcją stalową ze względu na skrócenie czasu budowy i instalacji.

Poznaj elementy systemu FMS

Wsparcie techniczne. Przez profesjonalistów dla profesjonalistów. 

Specjaliści w biurze i w dziale sprzedaży

Telefonicznie, w siedzibie klienta lub na jego placu budowy. Pomagamy wybrać odpowiednie produkty i przedstawiamy najlepsze i najbardziej wydajne rozwiązania. Nasi doradcy klienta są zawsze gotowi wysłuchać Twoich wątpliwości i zapewnić Ci kompetentne i niezawodne wsparcie. Wyjaśniamy trendy i innowacje oraz informujemy na bieżąco.

Wspólnie z naszymi klientami ustalamy rozwiązania montażowe, które są skuteczne i ekonomiczne. Procedury instalacji są optymalizowane przez naszych doświadczonych inżynierów i techników z uwzględnieniem ogólnego postępu prac na placu budowy.
Projekty na dużą skalę wymagają szczególnego doświadczenia w zakresie systemów mocowań. Na życzenie klienta doświadczony ekspert fischer stanie się stałą częścią zespołu zarządzającego obiektem.

Porady ekspertów. Skontaktuj się z naszymi ekspertami fischer.

Jeśli nadal nie masz pewności co do zastosowania lub masz pytania dotyczące naszej gamy produktów, eksperci fischer z naszego zespołu doradztwa technicznego chętnie Ci pomogą. Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt do doradcy

 

cd-84f54cbff4-8tlhm