FiXperience
Oprogramowanie do projektowania zamocowań
FiXperience

Oprogramowanie do projektowania FiXperience daje Ci bezpieczne i niezawodne wsparcie w obsłudze projektów, niezależnie od tego, czy jesteś konstruktorem, inżynierem budowlanym czy monterem. FiXperience ma budowę modułową i może być używany do różnych zastosowań. Przy pomocy przyjaznego dla użytkownika programu, zakotwienia i zamocowania mogą być projektowane i obliczane w sposób łatwy i elastyczny.

Już teraz skorzystaj z bezpłatnej rejestracji!

Zalety oprogramowania do projektowania FiXperience w skrócie

Oszczędność czasu i wygoda
Dzięki łatwej obsłudze i różnorodnym możliwościom oprogramowania, optymalny efekt projektowy uzyskuje się bardzo szybko. W ten sposób planista oszczędza dużo czasu i pieniędzy.
Wydajność
Oprogramowanie oferuje największą szybkość i dokładność w zakresie rozwiązań dedykowanych producentom z branży zamocowań. Co więcej, FiXperience dostarcza wyniki w czasie rzeczywistym, które możemy na bieżąco odczytywać na pasku stanu.
Niezawodność i trwałość
Od wczesnych lat 90. fischer jest liderem na rynku dostarczania oprogramowania dla branży zamocowań. Zawdzięcza to między innymi bardzo skrupulatnym testom przeprowadzanym zarówno przez ekspertów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Bezpieczeństwo
Większość aplikacji zaprojektowanych za pomocą FiXperience jest istotna dla bezpieczeństwa. Oprogramowanie uwzględnia wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem – nie tylko projekt, ale także wszystkie warunki geometryczne.
Wytyczne i standardy
W oprogramowaniu zaimplementowane są najważniejsze obowiązujące wytyczne i standardy (Eurocode, ACI itp.). Gwarantuje to bezpieczne użytkowanie w ramach projektów krajowych i  międzynarodowych.
Transparentność i kompletność
Użytkownik otrzymuje dobrze ustrukturyzowany, zrozumiały, a przez to weryfikowalny wydruk.

Wybierz rozwiązanie idealnie dobrane do Twoich potrzeb

Online

FiXperience Online Suite zawiera C-FIX Online z narzędziem do modelowania sprężystości, jak również dodatek do obliczania minimalnej wymaganej grubości płyty podstawowej oraz CHANNEL-FIX Online.

Więcej informacji o FiXperience Online


Offline

Sprawdzony pakiet FiXperience Offline, zawiera 7 modułów m.in. C-FIX, REBAR-FIX, RAIL-FIX, nadających się do różnego typu zastosowań.

Więcej informacji o FiXperience Offline

cd-84f54cbff4-kdhdg